O inwestycji – Bliźniak nr 3

Okolica: Oferowany do sprzedaży dom jednorodzinny typu bliźniak znajduje się w cichej i spokojnej części Siemianowic Śląskich w dzielnicy Przełajka. Dom położony jest przy ślepej uliczce co zapewnia dodatkowy spokój od  przejeżdżających przed oknami samochodów. Okolica to nowa niska zabudowa mieszkaniowa, dalej znajdują się pola uprawne oraz las. Lokalizacja zapewnia spokój a jednocześnie umożliwia szybki dojazd do m.in. Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej.  W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, sklep spożywczy, przychodnia, szkoła, kościół, stadnina koni, ścieżki przyrodnicze, pole golfowe. Opis: Przedmiotem oferty jest piętrowy budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 132,5m2 (w tym powierzchni użytkowej podstawowej 112,6m2, wbudowany garaż 15,7m2 oraz kotłownia 4,2m2). Budynek jest piętrowy, bez podpiwniczenia, z wbudowanymi garażami jednostanowiskowymi. Bryła budynku zwarta, dach dwuspadowy. Wejście główne prowadzi poprzez wiatrołap bezpośrednio do węzła komunikacyjnego. Na parterze znajduje się strefa dzienna (kuchnia, salon) oraz łazienka. Na piętrze przewidziano strefę nocną: trzy sypialnie (jedna z wydzieloną garderobą) oraz łazienka. Wszystkie pomieszczenia na piętrze nie mają skosów przez co są bardziej funkcjonalne. Na parterze znajduje się również pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Każdy z budynków znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 300 m2 z wybrukowanym podjazdem oraz automatycznie otwieraną bramą garażową. Dom posiada wszystkie przyłącza. W budynku rozprowadzona instalacja wodna i kanalizacyjna. Przygotowane instalacje elektryczne. Doprowadzony gaz oraz zamontowany piec dwufunkcyjny. Na ścianach wewnętrznych wykonany tynk maszynowy. Media: Do budynku doprowadzony jest prąd, gaz, woda, kanalizacja, internet (światłowód). Cena: Cena oferowanego domu obejmuje:
  •  segment bliźniaka o powierzchni całkowitej 132,5m2 (w tym powierzchni użytkowej podstawowej 112,6m2, wbudowany garaż 15,7m2 oraz kotłownia 4,2m2),
  • ogrodzoną działkę o powierzchni 300m2,
  • całkowite wykończenie budynku na zewnątrz (pełne docieplenie budynku wraz z tynkiem ozdobnym, ogrodzenie panelowe, kostka brukowa, taras)
  • rozprowadzone instalacje: gazowa, elektryczna (zgodnie z ustaleniami z klientami), wodno-kanalizacyjna
  • piec gazowy dwufunkcyjny wraz z ogrzewaniem podłogowym w całym budynku
  • tynki wewnętrzne, sufity podwieszane
  • stolarka okienna (okna energooszczędne trzyszybowe),
  • roleta antywłamaniowa w salonie na parterze (sterowana elektrycznie pilotem),
  • drzwi antywłamaniowe oraz brama garażowa segmentowa,